Další informace o turnaji los glgos

Hráči i hráčky,fanoušci a nadšenci. Zveme Vás na náš tradiční již jedenáctý ročník turnaje v malé kopané LOS GLGOS DEUTZ FAHR CUP ,který se koná v termínu 26 - 27.6. 2021. Tak neseďte doma, dojeďte za námi do malebné vesničky Horní Věstonice ;), která leží asi 10 km před Mikulovem směrem na úpatí PÁLAVY.

VEČERNÍ ZÁBAVA

Jelikož je turnaj na dva dny, počítá se s večerní zábavou, která bude probíhat do brzkých ranních hodin. Zábava/diskotéka bude přímo v sportovním areálu, kde se bude konat turnaj. U hlavního hřiště je malé dětskéké hřiště s atrakcemi pro menší návštěvníky.(viz. fotogalerie) Přes den samozřejmě bude k dispozici výčep s možností jak alkoholického, tak nealkoholického pití :-). Bude se grilvat maso, točit prasátko a tedy i labužníci si přijdou na své.

OKOLÍ

Jelikož se Horní Věstonice nachází na úpatí Pálavy a cca 1km od Mušovských jezer, je prostředí ideální i k případnému výletu. Zhruba 5km  po nové cysklostezce je areál kempu MERKUR s koupáním, pro náročnét aké Aquland. Bankomat v Dolních Dunajovicích je vzdálen 4km.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

V areálu je možné bezúplatně stanovat! Pro náročnější návštěvníky je možné kontaktovat následující ubytovací zařízení v obci. Každé je nejdále 600m od hřiště.

Penzion U Jeřába
Penzion Čeriva
Penzion Markéta

Kromě možnosti občerstvení na hřišti je možné navštívit restauraci Pod Martinkou v obci.

NAPIŠTE NÁM